1944 Burning Bridges Hile Mod Apk İndir (v1.5.1)


1944 Burning Bridges Para Hilesi İndir, 1944 Burning Bridges Hile Mod Apk İndir, 1944 Burning Bridges Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

1944 Burning Bridges adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

2. Dünya Savaşı bizleri çağırıyor. Yönlendireceğimiz askeri birlikler düşmanların sahasına saldırmalı ve hakimiyet altına almalıyız. 1944 Burning Bridges oyunununda yaşabileceğiniz parasal sorunlardan dolayı 1944 Burning Bridges Para Hileli Apk veriyoruz. Askerlerinizi daha donanımla hale getirir,
Oyunun 1.5.1  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
1944 Burning Bridges Oyunu  indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan HandyGames güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 21.914 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 1.908 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 8 Mart 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Play Store Oyun Açıklaması

Görev çağırıyor: Heyecan verici bir strateji oyunu deneyimi yaşa ve zorlu askeri görevlerde ustalık kazan! Normandiya sahillerinde müttefik birliklerle fırtına estir veya Eksenin komutasını alıp Atlantik Duvarını savun. Tarih senin ellerinde!

TOPYEKUN SAVAŞ
Müttefik kuvvetler ile Eksen güçleri arasında geçen, kaderleri belirleyecek 2. Dünya Savaşı! Yolunu seç ve ordunu zafere taşı!

SIRA TABANLI TAKTİKSEL HARP
Savaş stratejisi nihai zaferin anahtarıdır! Saldırılarını planla ve taktiksel avantaj elde etmek için bağlantı köprülerini, sığınakları ve barikatları fethet ya da yok et!

TEHLİKELİ GÖREVLER
Tüm zamanların en büyük generali ol ve taktiksel becerilerini birçok farklı savaşta kanıtla! Yeni görevler, haritalar ve senaryolar aç!

ÖLÜMCÜL SAVAŞ BİRİMLERİ
Paraşütçü ve bombardıman filoları gibi özel birimleri kumanda et!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

5 yorumlar

 1. Samet Ercan YÖRÜK

  Update Yeni gelen update ile oyun kapanıp duruyo bu nu be

 2. Volkan Tatan

  Oyunun 2 kişilik oynanabilmesi çok iyi ama oyun 3 kişilik de oynanabilme özelligi olsa daha iyi olur yani bi 3. Ülke de savasta olsa ve bizde 3 arkadasimizla savasa bilsek cok guzel olur. Please 3 player game

 3. Yenilmez Oyuncu TR

  Oyun guzel ama tek sacma yani adamlar Saga bakarken Sola ates ediyolar Duzelsin bu

 4. Kemalettin Senel

  Reklam Her turda 30 saniyelik reklam mi olur? Oynadigindan daha fazla reklam izliyorsun.

 5. mazlum cengiz

  Berbat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir