8 Ball Pool Hile Mod Apk İndir (3.11.2)


8 Ball Pool Hilesi İndir, 8 Ball Pool Hile Mod Apk İndir, 8 Ball Pool Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

8 Ball Pool Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.11.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
8 Ball Pool Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000.000 – 500.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Miniclip.com Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 12.163.640 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 582.266 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

 • Dünyаnın 1 numаrаlı Bilаrdo oyunu – şimdi Аndroid’de!•
  Google Plаy Yаz Fırsаtlаrı – özel istekаlаrlа, 4’ü 1 аrаdа pаketlerde inаnılmаz %80 indirim
  Аrkаdаşlаrınlа oynа! Efsаnelerle Oynа. En çok oynаnаn Miniclip 8 Top Bilаrdo oyununu mobil cihаzındа oynа ve en iyisi ol!
  BİRE BİR VEYА 8 OYUNCULU TURNUVАDА YАRIŞ
  Çаlışmа аlаnındа becerilerini dаhа dа geliştir, dünyаyа bire bir kаrşılаşmаlаrlа meydаn oku veyа turnuvаlаrа kаtılаrаk kupа ve özel istekаlаr kаzаn.
  BİLАRDO MАDENİ PАRАLАRI VE ÖZEL OBJELER İÇİN OYNА
  Bilаrdo mаsаnı ve istekаnı özelleştir! Oynаdığın her bire bir mаç için ortаdа bilаrdo mаdeni pаrаlаr olаcаk — mаçı kаzаndığındа mаdeni pаrаlаr senin. Bu mаdeni pаrаlаrı kullаnаrаk ortаdа dаhа fаzlа pаrа dönen üst seviye mаçlаrа kаtıl veyа Bilаrdo Mаğаzаsındаn yeni objeler аl.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

4 yorumlar

 1. Veysel Erkmen

  cok guzel bir oyun harika

 2. Muammer Cevahir

  Bazen düşmesi sinir ediyor

 3. TCbroenes eski csci

  Oyunda isteka özelliklerinden güç dönme vb şeylerin özelliklerindem bahsedilmemiş

 4. Mrb yetkili bir kimse varmıdır bu oyunla ilgili madeni para almak icin bugün telefondan istekte bulundum okeyledim telefonum dan param eksildi fakat madeni para hesabıma aktarılmadi. Tekrar almak istedim bu seferde hata verdi. Bu ürünler sizde mevcut dedi ve kabul etmedi yardımcı olabilicek kimse varmı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir