9 Elements : Action fight ball Hile Mod Apk İndir (v1.23)


9 Elements : Action fight ball Para Hilesi İndir, 9 Elements : Action fight ball Hilesi İndir, 9 Elements : Action fight ball Hile Mod Apk İndir, 9 Elements : Action fight ball Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Spor tarzı oyunları beğeniyorsanız sizin için ilgi çekici oyun olabilir. Oyun Spor kategörisinde yer alıyor. Hareketli ve sürükleyici oyun olduğundan tavsiye ediyoruz.

9 Elements : Action fight ball adını taşıyan Oyun son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor. Özellikle yeni nesil mobil cihazlarda pek çok kişinin oynadığı ve güncellemelerini beklediği bir oyun diyebiliriz. Spor konusunda kendinize güveniyor iseniz, bu oyun ile başarınızı kanıtlayabilirsiniz.

Oyunun 1.23 versiyonu MOD yapılmış olup para ve altın benzeri olan kısıtlamalar sınırsız hale getirilmiştir. oyunun hileliden farkı yoktur.

İstatiklerle 9 Elements : Action fight ball Oyununu Değerlendirdik.
9 Elements : Action fight ball Oyunun Playstore indirilme rakamı 500,000+ civarında. zamanla oyun geliştiği müddetçe artacağından eminiz. Oyunun Kodlayıcısı Leinus güzel bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da oyunu 33,216 kişi değerlendirmede bulunmuş, 5 yıldız üzerinden 4.6 oy almış.

Oyunun son güncellenme tarihi Eylül 1, 2016. PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 üzeri.

Değerlendirme

Spor Oyunları kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir