Aces of the Luftwaffe Hile Mod Apk İndir (v1.3.10)


Aces of the Luftwaffe Para Hilesi İndir, Aces of the Luftwaffe Hile Mod Apk İndir, Aces of the Luftwaffe Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Aces of the Luftwaffe Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.3.10 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Aces of the Luftwaffe Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 5.000.000 – 10.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan HandyGames Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 107.461 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 11.060 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 10 Ekim 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

SİZ DE BİZE KATILIN VE SAVAŞTA YERİNİZİ ALIN!

Avrupa’daki savaş tüm heyecanıyla sürerken kendinizi gösterme zamanı. Büyük düşmanlar ile karşılaşana kadar Axis uçakları ve panzerler ile savaşın – ACES OF THE LUFTWAFFE.

HİKAYE
İngiltere en zor zamanlarını yaşıyor. Axis en iyi savaşçılarını İngiltere Savaşı için hazırlıyor ve bunları ortadan kaldırabilecek yalnızca birkaç cesur asker var. Savaş uçağınıza atlayın ve gökyüzünü düşmanlardan tamamen temizleyene kadar elinizi tetikten çekmeyin! Acımasız Aces of the Luftwaffe ekibini ortadan kaldırdıktan sonra savaşı ana topraklarda yürütmeye hazır mısınız?

İngiltere’yi ortadan kaldırmayı planlayan Luftwaffe’nin zalim planlarını bozabilecek misiniz?

ÖZELLIKLER
OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ
✔ Binlerce düşman uçağıyla savaşın
✔ Uçağınızı ve pilotunuzu kendiniz seçin ve yükseltin

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

3 yorumlar

  1. Faruk Yahya Ceylan

    Normal bi oyun tavsiye ederim

  2. fatih Mehmet durmuş

    Bilgisayarlarda da var Oyun müthiş bilgisayarda da oynadım

  3. 5 Bile az Çokk süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir