After the End: Forsaken Destiny Hile Mod Apk İndir (v1.2.2)


After the End: Forsaken Destiny Hilesi İndir, After the End: Forsaken Destiny Para Hilesi İndir, After the End: Forsaken Destiny Mod Apk Download, After the End: Forsaken Destiny Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
After the End: Forsaken Destiny İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
v1.2.2 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
After the End: Forsaken Destiny PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 10.000 – 50.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan NEXON M Inc. Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 2.001 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 105 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

**Google Play En İnovatif oyun 2017 – Kazanan**

After The End Forsaken Destiny’de beyin kaslarınızı esnetmeye ve büyülenmeye hazır olun.

Sürekli artan zorluktaki etkileyici 3d bulmacaları çözün; açığa çıkmayı bekleyen nefes kesici, kadim bir dünyayı keşfedin ve son olarak paralel yollarda ama farklı zamanlarda ilerleyen baba-oğul macerasının ardındaki gizemi ortaya çıkarın.

Maceraya başlayın ve ardından neyle karşılaşacağınızı öğrenin!

Dinamik Bulmacaları Çözün
Etrafınızdaki karmaşık bulmacaların üstesinden gelin! Yeni yollar açmak için gizli kolları çekin ve gizli düğmelere basın.

Kadim Toprakları Araştırın
Keşfedilmeyi bekleyen bir dünyayı yönetin. Parmağınızı kaydırarak yeni olanaklar bulun ve sürekli gelişen ortamlarda her karaktere rehberlik edin.

Zamanın Eskittiği Harikaları Keşfedin
Güneşli ortamlarda gezinin ve devasa harabeleri, karanlık tapınakları ve daha fazlasını araştırın!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir