Aircraft Combat 1942 Hile Mod Apk İndir (1.1.3)


Aircraft Combat 1942 Para Hilesi İndir, Aircraft Combat 1942 Hile Mod Apk İndir, Aircraft Combat 1942 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Aircraft Combat 1942 Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.1.3 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Aircraft Combat 1942 Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan BraveTale Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 383.299 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 25.382 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 11 Ağustos 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Give me 5000

  2. Nicat Eyyubov

    Güzel

  3. Güzel Beğendim beyler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir