Anger of Stick 2 Hile Mod Apk İndir (1.1.2)


Anger of Stick 2 Hilesi İndir, Anger of Stick 2 Hile Mod Apk İndir, Anger of Stick 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Anger of Stick 2 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.1.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Miniclip.com Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Miniclip.com Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 234.508 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 20.037 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 30 Haziran 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Süper ötesi Bu oyuna 10 yıldız az gelir

  2. bayram kırım

    Oyun sahiplerine sesleniyorum neden puanlarim her oyun actigimda sifirlaniyor anlamadim silahlar sifirlaniyor bosami oynuyoruz hic begenmedim duzelttin yazilimini Bosuna indirip zaman harcamayin harcadiginiz zaman yazik

  3. BEN BUNU İLK İZMİRE GİDERKEN OYNAMIŞTI VE GÖRDÜĞÜM AN ÇOK BEĞENDİM

  4. Muhammed Arıcan

    sopa alıyorum azcık kulanıyorum sonra tamir etmemi istiyor yoksa kullanamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir