Anger Of Stick 4 Hile Mod Apk İndir (v1.1.6)

Anger Of Stick 4 Hilesi İndir, Anger Of Stick 4 Hile Mod Apk İndir, Anger Of Stick 4 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Anger Of Stick 4 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.

Oyunda sadece insanlarla değil robot gibi mekanik haydutlara karşı da silahlarımız veya dövüş sanatlarımızla kendimizi savunuyoruz. 200 den fazla düşman olduğundan hepsini ezberlemesi zor olsa da, kullandığımız KungFu, bıçak, tabanca, robot, av tüfeği gibi silah ve tekniklerin çok faydası olacak.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Anger Of Stick 4’te kahramanlarımız çöp adamlar. Kahramanlarımızın savaş yeteneklerini kullanarak düşmanlarımızı yok ettikçe tecrübe puanı kazanmaktayız. Tecrübe puanlarımız arttıkça seviye atlayabiliyoruz ve yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Anger Of Stick 4 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan BLUE GNC Inc. Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. Oyun istatiklerini incelediğimizde 276.615 oyun sever değerlendirmede bulunmuş. Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 27.510 civarında diyebiliriz.
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Anger Of Stick 4 Hile Mod Apk İndir (v1.1.6) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply