Angry Birds Friends v_8_6_0 APK İndir


Angry Birds Friends
Angry Birds Friends

Angry Birds Friends APK, Angry Birds Friends APK indir, Angry Birds Friends v_8_6_0

Angry Birds Friends
Angry Birds Friends

Efsanevi sapan oyunları Angry Birds serisinden bir giriş daha. Neredeyse hepimizin mutlaka adını duymuş olduğu bu oyun serisin en son güncellemesiyle beraberiz. Bildiğiniz gibi, hikâyesinde yumurtalarını çalmak isteyen yeşil domuzlara karşı savaşan sevimli kuşlarımızın maceralarında onlara yardımcı oluyoruz. Her biri birbirinden renkli ve farklı özellikleri sahip olan kuşlarımızı sapanı ayarlayarak hedeflere ulaştırmaya çalışıyoruz. Hemen herkesin bildiği ve çoğumuzun severek oynadığı çok eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun. Hatta hatırlıyorum da, lise zamanımda teneffüslerde sınıfta akıllı tahtadan oynardık… Ama sizin evinizde akıllı tahta olmasa bile, Angry Birds Friends APK linkine tıklayarak telefonunuz için indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun Oynanışı

Oyunda acınası duvar ve barikatlar arkasına gizlenen domuzlara dünyanın kaç bucak olduğunu gösteriyoruz. Bunları yaparken ise bize verilen sayılı kuşları sapan yardımı ile başlarına musallat ediyoruz. Her bir kuşun kendine özel karakteri, görünüşü ve özellikleri var. En bilindiklerini sayacak olursak;

  • Kırmızı: Bu kuşun savaş çığlığı ona kısa mesafede kulelere son derece yüklü yıkım vermesini sağlıyor.
  • Mavi: Tıklandığı an üçe ayrılan bu kuş, buzlu yerlerde daha güçlü.
  • Sarı: Üçgen şeklinde olan bu kuş odun ve türevi engellerin üstesinden gelmek için birebir.
  • Beyaz: Matilda isimli bu kuş, tıklandığı zaman yumurta bombasını bırakıp yukarı doğru uçar. Bu bomba engellere oldukça büyük hasar verir.
  • Gümüş: Keskin yüz hatlarına sahip bu kuş taş üstünde taş bırakmayacak cinsten.
  • Siyah: Bu “bomba” gibi kuşumuz bir şeye çarptığında ve ya tıkladığımızda patlıyor. Tıpkı normalde çabuk küplere binmesi gibi.
  • Dev Kırmızı: Barikatların arkasına tavuk gibi saklanan domuzların üstesinden gelmek için bir kuştan daha iyisi nedir? Dev bir kuş tabi ki.

Angry Birds Friends

Piyasa ilk sürüldüğünde ortalığı kasıp kavuran ve onlarca oyun türeten Angry Birds serisi telefonunuzdan eksik olmasın. Telefon eline almış birisinin hayatında boyunca mutlaka en az bir kere oynayıp tecrübe edinmesi gereken bir deneyim. Sürekli güncelleme alan bu oyunda, şuanki son sürüm Angry Birds Friends v8.6.0 APK olmakla birlikte, oyuna her hafta yeni bölümler eklenmektedir. İyi oyunlar dileriz.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir