Angry Birds Seasons Hile Mod Apk İndir (6.6.1)


Angry Birds Seasons Para Hilesi İndir, Angry Birds Seasons Hile Mod Apk İndir, Angry Birds Seasons Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Angry Birds Seasons ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
6.6.1 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Angry Birds Seasons Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 100.000.000 – 500.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Rovio Entertainment Corporation ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 1.654.220 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 120.077 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

6 yorumlar

  1. Arkadasım simdi bu oyun mu nalet olsun adamı atıyom patlayanı sonra daha dokunmadan patlıyo sinirden tableti kırdım simdi bunun parasını kim vercek soylermisiniz hıı kim vercek hani insan ogulu vercek nalet olsun kamyon altında kalasicalar simdi tabletin parasini soylicem sirketiniz batar Allah nasil biliyosa oyle yapsın

  2. Yaptığınız oyunun taaa….. reklamdan oyun oynanmıyor

  3. Ay arkadaslar ozurdilerim bu igrenc bir oyun?????????????????????????degilmi acilmiyor iki saattir

  4. Acayip kötü Çok kötü bir oyun ??????bunu sakın oynamanizi tavsiye etmem ⚠⚠⚠⚠⚠asla oynamayın asla oynamayın çok kötü bir oynamayın çünkü bu kadar kötü bir şey ???⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄⛄? Çok kötü bir şey ? ? ? ?, ben de buna 1000 puan azaltdi??hiç de güzel bir şey değil ????ama ben de bunu bir şeyini sevmedim ?????Nebicim bir şey ????? kötü ?????bunu seviyorum ben de ???iyi bir şekilde, seviyorum ben ???çok kötü bir şey ??????????oynamayın bir de onusevmiyorum , ben de ????

  5. Yahyaemin Altuntaş

    Müthiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir