Anomaly Defenders Hile Mod Apk İndir (v1.01)


Anomaly Defenders Para Hilesi İndir, Anomaly Defenders Hile Mod Apk İndir, Anomaly Defenders Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Anomaly Defenders adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
1.01 Oyunun versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Anomaly Defenders Play Store’da Strateji Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000 – 50.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan 11 bit studios gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 4.269 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 281 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 1 Ekim 2014. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.2 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

5 yorumlar

 1. James Potter

  TD oyunlarında en iyilerden birisi.

 2. James Potter

  TD oyunlarında en iyilerden birisi.

 3. mehmet adnan ünalp

  Güzel

 4. mehmet adnan ünalp

  Güzel

 5. Harika Oynadığım en güzel savaş oyunları arasında. 11bit studio’yu zaten PC’deki “This War Of Mine” oyunundan biliyorum. Burda da aktif bir sekilde uzun zamandır oyun yapıyorlarmış. Artık This War Of Mine’ı mobile bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir