Archery Shooter 3D Hile Mod Apk İndir (v1.2)


Archery Shooter 3D Para Hilesi İndir, Archery Shooter 3D Hilesi İndir, Archery Shooter 3D Hile Mod Apk İndir, Archery Shooter 3D Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Spor tarzı oyunları beğeniyorsanız sizin için ilgi çekici oyun olabilir. Oyun Spor kategörisinde yer alıyor. Hareketli ve sürükleyici oyun olduğundan tavsiye ediyoruz.

Archery Shooter 3D adını taşıyan Oyun son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor. Özellikle yeni nesil mobil cihazlarda pek çok kişinin oynadığı ve güncellemelerini beklediği bir oyun diyebiliriz. Spor konusunda kendinize güveniyor iseniz, bu oyun ile başarınızı kanıtlayabilirsiniz.

Çeşitli mesafelerden size vurmanız için çeşitli hedefler verilecek. Sizde size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıp en iyi okçu olmaya çalışacaksınız. Bu heyecan dolu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun 1.2 versiyonu MOD yapılmış olup para ve altın benzeri olan kısıtlamalar sınırsız hale getirilmiştir. oyunun hileliden farkı yoktur.

İstatiklerle Archery Shooter 3D Oyununu Değerlendirdik.
Archery Shooter 3D Oyunun Playstore indirilme rakamı 100,000+ civarında. zamanla oyun geliştiği müddetçe artacağından eminiz. Oyunun Kodlayıcısı iGames Entertainment güzel bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da oyunu 1493 kişi değerlendirmede bulunmuş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 4.0 oy almış. kötü değerlendirme veren sayısıda civarında oya sahip.

Oyunun son güncellenme tarihi Haziran 7, 2016. PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 üzeri.

Değerlendirme

Spor Oyunları kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir