Arma Tactics Hile Mod Apk İndir (v1.7834)


Arma Tactics Para Hilesi İndir, Arma Tactics Hile Mod Apk İndir, Arma Tactics Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Arma Tactics adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Oyun Özel askeri timi yöneteceğiniz bir strateji oyunudur. Ancak bir strateji oyunu olmasına karşın kimi zaman çok yakın çekimlerle de oyunu gözlemleyebiliyorsunuz. Yani sürekli olarak kuş bakışı bir görüntü söz konusu olmuyor. Ekiniz ile aldığınız görevleri tamamlamalı, düşmanları cezalandırmalısınız. Daha önce PC platformunda çıkan bu oyun mobilde de sevenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Oyun da her şey strateji üzerine ilerliyor, yapacağınız bir yanlış hareket düşmanlarınız tarafından zalimce öldürülmenize neden olabilir. Bu nedenle oyun içerisinde her zaman sakinliğinizi korumalı ve doğru hareketlerle ilerlemelisiniz.

Oyun hikaye ve görev odaklı ilerliyor. Hem stratejik düşünme becerilerini kullanmak hem de silahları ustalıkla kullanmanız gerekecek. İkisinden birini eksik yaparsanız ölme olasılığınız çok yüksek.
Oyunun 1.7834  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Arma Tactics Oyunu  indirilme sayısı 10.000 – 50.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Bohemia Interactive a.s. güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 3.741 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 315 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 12 Eylül 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Tahsin Sahan

    Güzel oyun ama çok zor

  2. Cok kaliteli Indirdigime hic pisman olmadim kaliteli vakit gecirmek icin birebir ..indirin anlarsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir