Aworded Crack Hile Mod Apk İndir (v3.9.3)


Aworded Crack Hilesi İndir, Aworded Crack Para Hilesi İndir, Aworded Crack Mod Apk Download, Aworded Crack Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Aworded Crack isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
v3.9.3 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Aworded Crack İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun üreticisi  Etermax kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 346.050 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 14.050 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

Play Store Oyun Açıklaması

TRIVIA CRACK YARATICILARINDAN!

Aworded halihazırda 20 milyon indirmeyi aşmış bağımlılık yaratan bir kelime oyunudur. Arkadaşlarına meydan okuyup kelimeleri yaparak eğlenebilirsiniz!

İstediğin zaman ve istediğin kişiye karşı oynayabilirsin: Bu bir eşzamanlı olmayan, çaprak platformlu, çok kullanıcılı oyundur. Arkadaşlarına veya rastgele rakiplerine karşı oynayabilirsin.. Ve birçok eşzamanlı oyunlar var!

.Rafındaki harfleri tahtadakilerle kombinleyin ve daha fazla puan almak için bonus kareleri kullanın. Kullandığınız harflerin değerini veya yaptığınız kelimeleri iki hatta üç katına çıkartın! Bunun yanı sıra, eğer tek seferde raftaki tüm harfleri kullanmayı başarırsan , Aworded sana fazladan 40 puan verecektir.

Aworded sezgisel ve sofistike bir arayüze sahiptir ve animasyonlarla canlılık kazanmış en iyi hareketleri size sunar.

18 dilde oynayabilirsiniz: İspanyolca, Amerikan İngilizcesi, Katalanca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Por…

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

6 yorumlar

  1. kerem sarıgül

    Ulan beş günde 600 mb reklam mı veri mi olur ayıp ya

  2. Her kelimeden sonra reklam nedir ya kafayı mı yediniz

  3. Cok fazla reklam var

  4. Kelime oyunları içinde en iyisi..

  5. Mükemmel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir