Axe in Face 2 Hile Mod Apk İndir (v1.1.8)


Axe in Face 2 Hilesi İndir, Axe in Face 2 Hile Mod Apk İndir, Axe in Face 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Axe in Face 2 Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.1.8 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Axe in Face 2 Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Hugo Games A/S Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 2.340 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 129 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 31 Mayıs 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Kızıl Sakal’ın kıymetli çiçeklerini işgalci Vikinglerden korumasına keskin baltasının ve eşsiz fırlatma becerilerinin, Tanrıların büyülerinin ve harika takviyelerden faydalanarak yardım et!

Axe in Face’i oynamak ve öğrenmek kolaydır, çizgi çekmeli yenilikçi bir oynanış, güzel animasyonlu grafikler (elbette tam ayarında çizgi film kanı ve vahşetle), zorlayıcı seviyeler ve oldukça yaratıcı düşmanlar sunar (ipucu: ağaçların arkasına saklanan Vikinglerin işini bitirmek için baltanı yak)
Baltanı bileyip Kızıl Sakal’ın destansı macerasına katılmanın zamanı geldi!

ÇİÇEKLERİ KORU
Çiçek tarhını korumak bir Viking savaşçısının yapabileceği en mühim şeydir. Kızıl Sakal bir sonraki Viking kadar nazik olsa da çiçeklere duyduğu tutku onu arsız bir ölüm makinesine çevirebilir. Kızıl Sakal sulama kovasının nasıl tutulacağını bilmekle birlikte çiçeklerine basan biri olursa tüm Vikinglerden daha iyi balta fırlatabilir.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. huseyin unutmaz

    Begendim

  2. Oyunu yaratanı Seveyim çok güzeeeeeeeeeeeeerereeeeeeeeeeel bayıldım

  3. Oyun Manyağı

    Guzel

  4. Hidayet Adsız

    Derin esen Çok kötü ? o yüzden 3 yıldız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir