Ballbreaker – Ball VS Block Games Hile Mod Apk İndir (v1.1.6)


Ballbreaker – Ball VS Block Games Hilesi İndir, Ballbreaker – Ball VS Block Games Para Hilesi İndir, Ballbreaker – Ball VS Block Games Mod Apk Download, Ballbreaker – Ball VS Block Games Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Ballbreaker – Ball VS Block Games İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.1.6 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Ballbreaker – Ball VS Block Games PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Dataverse games Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 2.549 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 618 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

• BallBreaker, rahatlamanıza, stress atmanıza aynı zamanda iyi bir zaman geçirmenize yardımcı olur. Ne kadar çok blok kırarsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Farklı yöntemler kullanarak oyuna bağımlı hale gelebilirsiniz!

• NASIL OYNANIR
Klasik mod:Bir köşe belirle, parmağını çek, yüksek puanı kazanmak için topunla blokları kır!

• ÖZELLIKLERİ
Bir elle, bir dokunuşta blokları kırmak!
Zihnini boşalt- rahatlatıcı bir oyun tarzı olup size eğlendircektir.
Bağımlılık yapıcak kadar eğlenceli – oynanması kolay ama kazanması rekabetli.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir