Banana Kong Hile Mod Apk İndir (v1.9.3)


Banana Kong Hilesi İndir, Banana Kong Hile Mod Apk İndir, Banana Kong Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Banana Kong Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
Modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Banana Kong Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000.000 – 500.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan FDG Entertainment GmbH & Co.KG Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 3.093.671 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 160.197 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Sık ormanlar, mağaralar ve ağaç tepelerinde nefes kesici bir yolculuk.
Kong gibi, Banana Kong gibi oynayın!

Dev muz çığından kaçması için Banana Kong’a yardım ederken koşun, atlayın, zıplayın, dallarda sallanın! Yüksek hassasiyetli tek parmak tıklaması ve ekran kaydırma ile tam kontrol sağlayın.

Büyük kayalar, timsahlar, piranalar ve kaynar lav gibi engelleri aşmak için yaban domuzuna binin ya da tukanla uçun. Doğa zalim bir düşmana dönüşebilir…

Sık ormanlarda depar atarken arkadaşlarınızı da geçebileceksiniz! Tam Oyun Hizmetleri entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın aldığı en iyi mesafeyi oyunun içinde görebileceksiniz. Yüksek skorlarınızı karşılaştırın ve oyun tarzınızı geliştirirken başarıdan başarıya koşun.

Dinamik oyun motoru bu sonsuz koşuda bitmek bilmez eğlence sunuyor. Her seviye anında rastgele oluşturulduğu için her seferinde farklı bir mücadele yaşayacaksınız.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Çoooooooook güzel bir oyun harika ve oyunda hiç uğraşmadan zengin oluyosun??

  2. Efsanevi Kuzenler

    Oyun süper ötesi bir oyun eski tabletimde oynuyordum şimdi indiriyorum yeniden başlicam Bu arada hileli oynamak isteyen Google dan Android oyun club dan indirsin

  3. Çok eğlenceli Gerçekten çok güzel ve iyi yapılmış bir oyun bence hemen indirin

  4. 4 yıldır bu oyunu oynuyorum ve inanır mısınız ASLA bıkmadım. Böyle giderse bıkmamda. ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir