BasketRoll 3D: Rolling Ball Hile Mod Apk İndir (2.1)


BasketRoll 3D: Rolling Ball Para Hilesi İndir, BasketRoll 3D: Rolling Ball Hile Mod Apk İndir, BasketRoll 3D: Rolling Ball Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
BasketRoll 3D: Rolling Ball Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
2.1 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
BasketRoll 3D: Rolling Ball Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Tsybasco Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 1.457 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 114 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

8 yorumlar

 1. Türkçe dil desteği yok eşşek gibi getirin

 2. Pls speed boost

 3. Hiç güzel değil

 4. Memik İş Başında

  Huysuz kaptan ?

 5. Türkçe dil desteği yok eşşek gibi getirin

 6. Ben daha hiç oynamadan abim oyunu sildi

 7. Tam anlamıyla müthiş. Böyle giderse kısa zamanda facebook un indirme rekorunu geçer

 8. Oguzhan Emirhan Cengiz

  gercekten oynadigim en iyi tek ve ensevdigim oyun bu oldu iyiki indirmisim gercekten cok iyi bir oyun olmus cok eglenceli iyiki indirmisim diger oyunlarin cogunu sildim gercekten indirmenizi tavsiye ederim 5yildiz bile az bu oyuna playsoredaki en iyi oyun bu diyebilirim kesinlikle pisman olmuycaksiniz indirin gercekten vakit gecirmek icin birebir bir oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir