Batman The Dark Knight Rises Hile Mod Apk İndir (v1.1.6)

Batman The Dark Knight Rises Hilesi İndir, Batman The Dark Knight Rises Hile Mod Apk İndir,Batman The Dark Knight RisesMod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Batman The Dark Knight Rises Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.1.6 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Batman The Dark Knight Rises Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Warner Bros. International Enterprises Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 667.304 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 58.539 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

GAMELOFT’un üstlendiği aksiyon ve macera tarzını sevenlere fazlasıyla hitap edeceğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Adından da anlaşılacağı üzere amacınız kontrolünü sağladığınız BATMAN (Bruce Wayne) karakteri ile size verilen görevler doğrultusunda ilerleyip düşmanlarınızı bir güzel dövmektir. The Dark Knight Rises içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız sp puan hileli olarak sunuyorum bu sayede Batman karakterini istediğiniz kadar geliştirebilir, tüm ekipmanları satın alabilirsiniz. Zorlu görevler, tehlikeli düşmanlar, karmaşık bölümler ve dahası sizleri bekliyor.

Açık dünyaya sahip olan oyunda bir çok görev de bulunuyor. Satın almadan apk ve data dosyalarıyla oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca birazcık da yardımı dokunması amacıyla hileli sürümünü sizlere veriyoruz.

The Dark Knight Rises, Batman oyunları arasında android üzerindeki en iyi oyunu. Play storeda zaten ücretli satılmakta ve bir çok kullanıcı tarafından indirimi beklenmekte. ,

The Dark Knight Rises oyununun hile mod özelliğine sahip olacağınız dosyalarını siz android severlerle paylaşıyoruz.

The Dark Knight Rises hileli apk dosyasını android akıllı cihazınıza direk indirebilir ve rar dosyasındakileri çıkarak işlemlere başlayabilirsiniz fakat yüksek boyutu sebebiyle aşağıdaki belirttiğimiz işlemlere dikkat etmenizde fayda var.

Sekiz yıldır gitti sonra, Bruce Wayne Batman olarak eyleme geri alır. Onu bekleyen gizemli Selina Kyle, ve Bane, parça Batman mirası parça parçalıyorlar bir haçlı seferi üzerinde öldürücü düşman vardır.

Batman’in müttefiklerinin tüm Tanışma ve Bane gelen Gotham City korumak için gücünü yeniden kazanmak.

Tamamen Catwoman, Lucius Fox ve Komiser Gordon gibi tüm filmin ana karakterleri likenesses için hikaye sayesinde dalmış ol.

BİR EPIC GAMING DENEYİMİ

Misyonlar artı rasgele olaylar düzinelerce bir süper kahraman olmanın tüm heyecanını hissettirecek. Gotham gerçek koruyucusu olduğunuzu kanıtlamak için rehin alma durumlarında, bomba timleri, kaçmaya ve araba kovalamaca sahnesi ile Deal.

Birçok farklı hamle ve sinema efektleri için eylem sayesinde kalbinde sağ koyar Bir heyecan söndürme sistemi.

Batman için yükseltmeler ve yeni mücadele becerileri kilidini şehir içinde gizli öğeleri toplayın.

Dark Knight GİBİ OYNA

Erişim Batman’in tam bir cephanelik ve her aracı tam olarak yararlanmak için öğrenirler. Düşmanlarınızı nakavt veya uzak bir düğmeye vurmak Batarang atmak, şehir geçmeye grapnel kullanın veya düşmanlar yenilgi;Olasılıklar sonsuz.

Tekmeler ve gadget’lar hiçbir kullanım olduğunda, The Dark Knight kendi araçlarını işi halletmek için dayanır. Özel intikamcı misyonlar için Bat-Pod sürün veya şehir genelinde hızlı seyahat için Bat pilotluk.

 

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Batman The Dark Knight Rises Hile Mod Apk İndir (v1.1.6) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

5 Comments

  1. Bora Aydan 31 Ekim 2017
  2. Keremcik 31 Ekim 2017
  3. Ahmetcan Dogan 31 Ekim 2017
  4. kod adi Eyüp 31 Ekim 2017
  5. Hasan Gül 31 Ekim 2017

Leave a Reply