Battle Ages Hile Mod Apk İndir (v3.0)


Battle Ages Para Hilesi İndir, Battle Ages Hile Mod Apk İndir, Battle Ages Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Battle Ages adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Oyunda yapmanız gereken sahip olduğunuz topraklarda kendi imparatorluğunuzu yaratmak. Bunun için güçlü ordular kurun. Silahlarınızı güçlendirin. Düşmanlarınızın köylerine baskınlar düzenleyin. Yalnız stratejinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Kurduğunuz ordular ile var olan düzeni yıkın. Fantastik tarih öncesi silahlar, dönemin bilimi ve askeri gücünü kullanacağınız oyunda krallığınızı sağlam temeller üzerine kurmalısınız. Destansu savaşlara sahne olan oyunda birbirinden farklı askeri birimler, büyüler, tuzaklar ve silahlar bulunuyor. Düşmanlarınızın erzaklarını çalmak için ordular gönderin, kendi krallığınıza yeni güçler katın ve güçlü liderlik için savaşlara katılın.
Çağ atlama oyunu olan Battle Ages’i mutlaka deneyin.
Oyunun 3.0  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Battle Ages Oyunu  indirilme sayısı 1,000,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan 505 Games Srl güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 17.095 kişi değerlendirmiş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 4.0 Oy almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi Mart 29, 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 Üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir