Battle Gems (AdventureQuest) Hile Mod Apk İndir (v1.2.15)


Battle Gems (AdventureQuest) Hilesi İndir, Battle Gems (AdventureQuest) Para Hilesi İndir, Battle Gems (AdventureQuest) Mod Apk Download, Battle Gems (AdventureQuest) Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Battle Gems (AdventureQuest) İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.2.15 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Battle Gems (AdventureQuest) PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Artix Entertainment LLC Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 48.075 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 2.647 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

3 yorumlar

  1. Nazım Feyyaz Temizel

    BAŞARILI Telefonumdaki beni en çok eğlendiren oyun. Stratejiden ve karakter geliştirmekten hoşlananlar için mükemmel bir icat…

  2. This game is amazing you guys need to finish story its so much fun

  3. metin gönenoglu

    Super Oyunu ilj indirdigimde biseye benzemiyo saniyordum ama oynadicakca bagimlisi oluyorsunuz indirin derim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir