Battle Islands Hile Mod Apk İndir (v5.2.2)


Battle Islands Para Hilesi İndir, Battle Islands Hile Mod Apk İndir, Battle Islands Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Battle Islands adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Tamamen internet üzerinden oynanan bir oyun olduğu için adanızda her zaman bir savaş tehditi söz konusu oluyor. Bu nedenle hep dikkatli olmalı ve oluşabilecek tüm saldırılar karşı güvenliğinizi yüksek tutmalısınız. Tabiki oyun sadece sizin savunmanız üzerine işlemiyor, siz de askeri gücünüzü çok ileri bir seviyeye taşıyarak diğer birliklere savaş açabiliyorsunuz.
Açtığınız savaşlarda kazanmanız adanızı da geliştirme konusunda destek sağlayabiliyor.
Oyunun 5.2.2  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Battle Islands Oyunu  indirilme sayısı 1,000,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan 505 Games Srl güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 139.817 kişi değerlendirmiş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 4.0 oy almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi Mart 28, 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 Üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

2 yorumlar

  1. Dostum oyunu güncellermisin lütfen aşırı rica etsem

  2. Oyun hileli ve güncel mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir