Battlevoid: Harbinger Hile Mod Apk İndir (v2.0.5)


Battlevoid: Harbinger Para Hilesi İndir, Battlevoid: Harbinger Hile Mod Apk İndir, Battlevoid: Harbinger Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Battlevoid: Harbinger adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
Oyunun 2.0.5  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Battlevoid: Harbinger Oyunu  indirilme sayısı 50.000 – 100.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Bugbyte güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 8.779 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 131 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Mart 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

7 yorumlar

 1. Cep telefonun en iyi oyunu

 2. Harika bir oyun

 3. kadir bayrak

  Bu tarz oyun severler için bulunmaz Hint kumaşı diyebiliriz.?

 4. Can Boğazlıyanlıoğlu

  Oyun… Güzel . İlk başta bana zor geliyordu ama sonra alışıyorsunuz .

 5. Barış ince

  Oyun çok sağlam tavsiye ederim Bu tarz oyun bulmak zor. Oyuna alışmak biraz zaman alıyor. Başta hemen bırakmayın.

 6. Harika Birçok kez bitirmeme ve hatta tüm gemileri açmış olmama rağmen tekrar oynuyorum. Oldukça güzel. Hilesi eğer oluceginizi fark ederseniz. Masa üstüne dönme tuşuna basın ve oyun alt durumda açık halde çalışır duruma getirin. Tekrar aynı tus ile oyuna dönün. Oyuna girince Warp için zaman bekmiyorsunuz.. Heme yakın bir yere Warp yapın gemilerini tamir ettirin.

 7. Serdar Ortaç

  Oyundan hicbisi anlamadim konu ne ne yapiyoruz anlatabilecek varmi??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir