BBTAN by 111% Hile Mod Apk İndir (v3.2)


BBTAN by 111% Para Hilesi İndir, BBTAN by 111% Hile Mod Apk İndir, BBTAN by 111% Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
BBTAN by 111% Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
v3.2 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
BBTAN by 111% Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan 111% Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 447.490 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 11.971 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 5 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise Cihaza göre değişir.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Bu nası oyun

  2. Home kısmına girdiğiniz zaman BBTAN yazısına 10 kere tıklayın gold ball altın top açılıyor

  3. Kapatıp açıldığında atış hakkının gelmesi güzel olmuş. Ama bunlara ilaveten bir önceki güncellemedeki mıknatıs ve işaret kazanma seçeneği eklenenirse 10 numara olur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir