Beat da Beat Free Hile Mod Apk İndir (1.10)


Beat da Beat Free Para Hilesi İndir, Beat da Beat Free Hile Mod Apk İndir, Beat da Beat Free Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Beat da Beat Free Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.10 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Beat da Beat Free Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan NEKKI Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 11.401 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 743 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Shadow Fight 2 ve Vector gibi popüler oyunların yaratıcısı Nekki, Dubstep parçalarının ritimleriyle tırnak ısırtan bir aksiyon oyunu olan Beat Da Beat’i size sunuyor!

“Beat Da Beat, yeni en sevdiğimiz ritim aksiyonlu dubstep atış oyunu”
– PocketGamer

“Süper heyecan verici, süper hoş atış.
Oynanabilirliğin tümü müzikle yaratılıyor. Gerçekten fütüristik hissettiriyor. İyi bir atış oyunu aşağı yukarı böyle olur. Oyun, farklı estetiklerlerle gerçekten canlanıyor.”
– AppSpy

“Bu hem bir müzik albümü hem de eksiksiz bir liste avcısıdır. Birlikte mükkemmel biçimde işlemekte ve pazarda oldukça nadir bir fenomen olan yaratıcı bir ürünü oluşturmaktadır”

“Beat Da Beat’de yalnıca becerikli bir uçuş aksiyonuna değil, ritmi hissetmeye de bağlısınız.”
– iPlayApps
O ekranda olan her şey – hareketler, aksiyonlar, atışlar müzikal bir kompozisyona dayalıdır.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Kırpat'tan taş sevme videosu bekleyen Kilitlocked

    yeni başladım çok iyi görünüyo

  2. Samsung Galaxy Grand Prime This game is soo much Great! Nekki makes best games . Best VFX and best grapichs , pixels . ×SUPERB× *—————————–* Oyun çok güzel pixeller VFX aydınlatma süper . Önceden oyunu oynayamıyordum çünkü sürümüme uygun olmadığı için indirilmiyordu . Oyun ×SUPER×

  3. OYUUUUUUUUUUUUN MUUUUUUUHTEŞEM Manyak güzel OYUN ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir