Bee Brilliant Blast Hile Mod Apk İndir (v1.2.0)


Bee Brilliant Blast Hilesi İndir, Bee Brilliant Blast Para Hilesi İndir, Bee Brilliant Blast Mod Apk Download, Bee Brilliant Blast Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Bee Brilliant Blast İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
1.2.0 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Bee Brilliant Blast PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Tactile Entertainment Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 13.694 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,8 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 195 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Yeni BEDAVA bulmaca oyununda Arılar ülkesine geri dön ve şarkı söyleyen Bebe Arılara, çılgın Çalışkan Arıya ve arsız örümceklere katıl. Rengarenk parçaları patlatmaya, müthiş kombolara ve vızteşem bir eğlenceye hazır ol! İçindeki bulmaca arısını serbest bırak ve yeni baş döndürücü bir arı macerasına katıl!

ÖZELLİKLERİ:
• Kolay ve bağımlılık yaratıcı bir bulmaca oyunu! Renkli arıları temizlemek için dokun ve kuvvetli kombolar yap!
• Arı Ülkesinde seyahat et, pek çok farklı oyun modunda yüzlerce seviyede oyna!
• Bir sürü çılgın arı! Kraliçe Beelizabeth, Eşek Arısı, Beecasso, Bay Webster ve diğerleri! Ve tabii şarkı söyleyen Bebe Arılar da olur olmaz şarkılarıyla her fırsatta karşına çıkacaklar!
• Bir sürü oyun modu: Arsız örümceğin ağını parçala, çiçek parçalarını topla, Bebe Arıları kurtar ve daha fazlası.
• Sonuncusu fakat en önemlisi, arılardan bir ömür yetecek oyun var!

Oyunu güncellemek ve bulmaca ihtiyacınıza yanıt vermek i…

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

4 yorumlar

  1. Mükemmel ?

  2. Harika ve cok zevklo bi oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir