Bejeweled Stars: Free Match 3 Hile Mod Apk İndir (v2.11.2)


Bejeweled Stars: Free Match 3 Hilesi İndir, Bejeweled Stars: Free Match 3 Para Hilesi İndir, Bejeweled Stars: Free Match 3 Mod Apk Download, Bejeweled Stars: Free Match 3 Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Bejeweled Stars: Free Match 3 İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
v2.11.2 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Bejeweled Stars: Free Match 3 PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan ELECTRONIC ARTS Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 76.867 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 2.194 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

6 yorumlar

  1. Gayet güzel gidiyor oynuyan arkadaşın yanlışı var

  2. Oyunu ekranımda açtıktan sonra bidaha çıkamadım kapayamadım resmen sinir oldum ben klasik bejeveledimle mutluyum sevmedim bunu kaldırdım ohh

  3. Bu bir virüs, propaganda

  4. Please add in game hints disable option. I don’t want to see any guidance while I was playing.

  5. Batuhan Özdemir

    Candy crush falan bunun çakması. Hiç biri yokken bu vardı

  6. Tuğba Tanrısever

    Emojis kısmına zorla yönlendiriyorsunuz. Girince el işareti ile gösterilen yere istediğiniz kadar tıklayın ne geri dönebiliyorsunuz ne işlemi yapabiliyorsunuz. Oyuna da giremiyorsunuz. Çünkü başa dönünce illaki emoji chesti aç diye aynı yere yönlendiriyor. Oynayamadigim oyuna iyi puan veremiyorum tabiki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir