Berzerk Ball 2 Hile Mod Apk İndir (v1.7)


Berzerk Ball 2 Para Hilesi İndir, Berzerk Ball 2 Hile Mod Apk İndir, Berzerk Ball 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Berzerk Ball 2 Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.7 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Berzerk Ball 2 Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Flora Traffic Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 225.894 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 7.795 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 10 Ekim 2013. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 18: İçeriği yeni bir sınıf oluşturacak kadar kötü bir dil, şiddet içeriği, ani tepki verme, iğrenme gibi içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.0.1 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Koray Oztopcu

    7 Cok guzel eğlenceli vakit geçirmek icin iyi bi oyu.

  2. AppaçiKerobin

    Sıkıcı ve zor para kazanılıyo indirmeyin bence zaman kaybı

  3. Mustafa Erdurmuş

    Okadar yorumdan sonra Çok bi beklentimiz yaptım bilmiyorum ama ben hiç begenmedim 2 vermenin sebebi de okadar insan beğenmiş demekki benle alakali..

  4. A con Maybe you should have an option for playing tutorial again. Just in case hit ok accidently.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir