Bike Racing – Bike Blast Rush Hile Mod Apk İndir (v1.6)


Bike Racing – Bike Blast Rush Hilesi İndir, Bike Racing – Bike Blast Rush Hile Mod Apk İndir, Bike Racing – Bike Blast Rush Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Bike Racing – Bike Blast Rush Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.6 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Ace Viral Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Ace Viral Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 67.566 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 3.958 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 14 Kasım 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

 

Oyundan Görüntüler

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

5 yorumlar

  1. Harika

  2. Bike Blast – Bike Racing Angry Gran Run ekibi yeni oyunda şehir ve parkın Blast!.Srnin BMX ve tokatlamak ve Onu Dodge yapmak ve Mağazada satın alınacak herşey.Çizgi olarak ve atlama ve ördek ve stunts olarak Dash Depar.Çalışma BMX olarak BMX Extreme oyunu gibi stunts ve Amy ve Max Karakterli bunlar BMX ve renkli grafikler ve Simulatör grafiği gibi bu oyun muhteşem.Dash ve depar çalışma gibi BMX ve Bike Blast Racing olduğunu.AWESOME kaliteli YÜKSEK OKTAN bir stunts.Onun bir koşu oyunu zafer eylem çizgi ve depar çalışma gibi BMX Sını

  3. oyun mu oynuyoruz

    Bende daha yeni indiriyorum aha indi

  4. İrem Demircioğlu

    Çok iyi herkese tavsiye ederim

  5. Roketten atlayinca oyun bitiyor neden amk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir