Bitcoin Billionaire Hile Mod Apk İndir (v4.4)


Bitcoin Billionaire Para Hilesi İndir, Bitcoin Billionaire Hile Mod Apk İndir, Bitcoin Billionaire Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Bitcoin Billionaire isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
4.4 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Bitcoin Billionaire Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Noodlecake Studios Inc gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 204.987 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 8.920 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 22 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. Taha Ömer Salim

    Dünyanın en mükemmel oyunu

  2. Oyun çok güzel hakkını vermek gerek ama çok zamanımı alıyor basa basa elim ağrıyor daha kolay bitcoin alınırsa daha mutlu olurum

  3. Güzel

  4. Rainbow Six Videos

    awsome game bro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir