BLEACH Brave Souls Hile Mod Apk İndir (5.2.2)


BLEACH Brave Souls Hilesi İndir, BLEACH Brave Souls Hile Mod Apk İndir, BLEACH Brave Souls Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

BLEACH Brave Souls Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
5.2.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
BLEACH Brave Souls Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan KLab Global Pte. Ltd. Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 129.443 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 12.446 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

2 yorumlar

  1. Emrecan Polat

    Son güncelleme oyunu bozdu adminler. Ben oyuna giremiyorum. Sadece bu oyuna giremiyorum diğer her oyunu oynayabiliyorum. Bağlantı belki internetimle alakalıdır dedim ama başka internetlerden deneyince de olmadı. Rica ediyorum emeğimizi çöpe atmayın adminler. 2nd Anniversary etkinlikleri bitmeden hepsini tamamlamaya çalışıyordum. Summons da Step 7 ye kadar geldim ama oyun gitti. Lütfen yardımcı olun oyun çok başarılı ama giremiyorum 🙁 son güncellemeden önce çok rahat oynuyordum. Şimdi bekliyorum yeni güncelleme ile düzelir belki diye 🙁 ve bu yorumu yazdığımdan beri iki hafta civarı bir süre geçti hala güncelleme yok 🙁

  2. Corporal Seyyit

    En son güncellemelerden sonra ırzına geçtiniz uygulamanın.. kapanıp duruyor sürekli eğerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir