Blown Away: First Try Hile Mod Apk İndir (1.6.4)


Blown Away: First Try Para Hilesi İndir, Blown Away: First Try Hile Mod Apk İndir, Blown Away: First Try Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Blown Away: First Try Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.6.4 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Blown Away: First Try Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 500.000 – 1.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Black Pants Studio GmbH Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 7.388 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 397 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Hendrik bir schlimazel olduğunu! Bir son kafasındaki saç ve teleporting bir çift ayakkabı, o bıraktı hepsi. Her şey rüzgar tarafından uçurulmuştu.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. Neden diğer bölümler paralı

  2. Emre Yıldırım

    Bunun gibi oyun yok!!!! Heyecan dorukta zamana karşı pil şarj edip zekice kararlar alarak yol almak gerçekten oyun harika ötesi. Oynamayan pişman

  3. Emre Yıldırım

    Bunun gibi oyun yok!!!! Heyecan dorukta zamana karşı pil şarj edip zekice kararlar alarak yol almak gerçekten oyun harika ötesi. Oynamayan pişman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir