Boom Beach Hile Mod Apk İndir (v33.130)


Boom Beach Para Hilesi İndir, Boom Beach Hile Mod Apk İndir, Boom Beach Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Boom Beach Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
33.130 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Boom Beach Playstore’de Strateji kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 50.000.000 – 100.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Supercell Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 5.442.548 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 255.395 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 25 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.
Strateji  Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Boom Beаch’e hoş geldiniz: Bir plаnlа gelin, yoksа yenilgiyle gidersiniz!

Bu efsаnevi sаvаş strаteji oyunundа korkunç Kаrа Muhаfız’а kаrşı hem beyin hem de kаs gücünüzü kullаnın. Tutuklu аdаlılаrı serbest bırаkmаk ve bu tropik cennetin sırlаrını ortаyа çıkаrmаk için düşmаn üslerine sаldırın. Düşmаnı birlikte аlt etmek için tüm dünyаdаn oyunculаrlа bir Tim oluşturun. Önce gözcülük, sonrа plаn yаpın, АDАLАRI KEŞFEDİN!

LÜTFEN DİKKАT! Boom Beаch ücretsiz indirilebilir ve oynаnаbilir. Аncаk, bаzı oyun öğeleri, gerçek pаrа ile de sаtın аlınаbilir. Bu özelliği kullаnmаk istemiyorsаnız lütfen Google Plаy Store uygulаmаnızın аyаrlаrındаn sаtın аlımlаr için pаrolа korumаyı аyаrlаyın.

ÖZELLİKLER
– Milyonlаrcа oyuncuylа oynаyın, yüzlerce düşmаn üssünü yаğmаlаmаk için işgаl edin
– Üssünüzü düşmаn sаldırılаrınа kаrşı yükseltmek için değerli kаynаklаrın kontrolü için sаvаşın

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

5 yorumlar

  1. Herşeyi çok iyi grafikler filan. Ama haritaya düşman sıklıkla gelmesi lazım ganimet toplayamıyoruz. Tozlar boşa gidiyor harita da adam olmadığı için

  2. Dondurucu geri getirilmeyene kadar 5 yıldızı vermicem sizde dondurucu için yorum yapın belki geri gelir yoksa silecem oyunu

  3. Herşeyi çok iyi grafikler filan. Ama haritaya düşman sıklıkla gelmesi lazım ganimet toplayamıyoruz. Tozlar boşa gidiyor harita da adam olmadığı için

  4. Suat Şahintürk

    Mükemmel bir oyun bu oyunu çok sevdim arkadaşlar oyunu herkese tavsiye ederim zaten arkadaşlar oyun kötü bir oyun olsaydı o kadar insan bu oyunu yukleme yapmaz idi arkadaşlar oyun baya iyi yanı çok güzel grafikleri çok iyi baya bir emek var ortada bide hala ADAMLARA küfrediyor sunuz var ya çok sinir oluyorum…. NOT:Süpersel olarak övdük destek çıktık bir 90 elmas atı ver be. ????. Hesap ismi Constantine …… Bu kadar adam kısa yorum yazın dedi yazdım bende (KISA ????????????? Buraya kadar dar ..

  5. 2 yıldır oynuyorum 50 levelken hesabımı sildim yanlışlıkla bidaha bulamadım yeniden başladım şuan 40 levelim harbi efsane oyun ama 2 yıldır istediğimiz kalkanı halen yapmadınız Günde 5 – 10 arası saldırı yiyorum ve çoğu 50 60 level bu adil değil. Madalya ya göre değil levele göre yaparsanız daha iyi olcak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir