Bouncing Ball Hile Mod Apk İndir (v1.0.3)


Bouncing Ball Para Hilesi İndir, Bouncing Ball Hile Mod Apk İndir, Bouncing Ball Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Bouncing Ball Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.0.3 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Bouncing Ball Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Ketchapp Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 8.925 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 3,8 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 1.512 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 4 Nisan 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

2 yorumlar

  1. Begum Yıldız

    Süper 1.oyunumda 33 yaptım oyun çok güzel tavsiye ederim

  2. Coşkun Karakuloğlu

    Manyak bi oyun çok sevdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir