Box Island – Kids Coding Game! Hile Mod Apk İndir (v2.3.0)


Box Island – Kids Coding Game! Hilesi İndir, Box Island – Kids Coding Game! Para Hilesi İndir, Box Island – Kids Coding Game! Mod Apk Download, Box Island – Kids Coding Game! Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Box Island – Kids Coding Game! isimli oyun playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon oyun severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  oyun sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.
2.3.0 versiyonu ile oldukça eğlenceli olan oyun, isteğe göre ekstra hileli hale getirilmiştir. Oyunda getirilen limitler kaldırılmıştır. Oyunun hileli APK versiyonu hali ayrı zevk verecektir. Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Box Island – Kids Coding Game! Oyunun playstore’da indirilme rakamı 1.000 – 5.000 civarında. Oyunun yapımcısı Radiant Games Muhteşem bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da Oyunu değerlendirenlere baktığımızda 36 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,7 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı 6 oya sahip.

“Oyunun Playstore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Oyunun kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan oyun, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici oyunların en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

Play Store Oyun Açıklaması

◆ Box Island – Çocuklara özel ödüllü Programlama Macerası!

Box Island, çocuklara programlamanın temel ilkelerini nefes kesen bir macera eşliğinde öğreten bir mobil oyundur. Çocuklar, bu süper eğlenceli ve zorlu oyunda ilerlemek için döngüler ve koşullar gibi temel programlama ilkelerini uygularlar. Muhteşem bir 3 Boyutlu oyun dünyasında geçen ve ilk 20 seviyenin de dahil olduğu, toplam 100 seviyesiyle Box Island, çocukların oyun oynarken iyi zaman geçirmelerini ve motive olmalarını hedefleyen hikaye odaklı bir maceradır.

◆ Ödüller ve Tanıtımlar
– Parents’ Choice Awards 2016 – Altın Ödül
– Nordic Game Awards 2016 – Herkes İçin En İyi Eğlence Birincisi
– International Serious Play Awards 2016 – Bronz Ödül
– Resmi mobil partner olarak Hour of Code 2015 için Code.org tarafından tanıtım
– Techcrunch, Mashable, Adweek ve Guardian tanıtımları
◆ Çocukların tanışabileceği programlama ilkeleri

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir