Box Island – Kids Coding Game! Hile Mod Apk İndir (v2.3.0)

Box Island – Kids Coding Game! Hilesi İndir, Box Island – Kids Coding Game! Para Hilesi İndir, Box Island – Kids Coding Game! Mod Apk Download, Box Island – Kids Coding Game! Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Box Island – Kids Coding Game! isimli oyun playstore’da ilgi çekiyor. Akıllı telefon oyun severler açısından beğenisini çekiyor diyebiliriz. İhtiyacımız olan genel kültürü  oyun sayesinde rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en güncel ve güvenli olarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz.
2.3.0 versiyonu ile oldukça eğlenceli olan oyun, isteğe göre ekstra hileli hale getirilmiştir. Oyunda getirilen limitler kaldırılmıştır. Oyunun hileli APK versiyonu hali ayrı zevk verecektir. Zira gayet keyifli ve eğlenceli olmasıyla birlikte, eğitici yanı da sizi motive edecek.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Box Island – Kids Coding Game! Oyunun playstore’da indirilme rakamı 1.000 – 5.000 civarında. Oyunun yapımcısı Radiant Games Muhteşem bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da Oyunu değerlendirenlere baktığımızda 36 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,7 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı 6 oya sahip.

“Oyunun Playstore’da Eğitici Kategörisinde yer alması kategöriye yakışmış. Oyunun kendi içinde sağladığı genel kültür, farklı detayları ve ayrıcalıkları bu denli inceleyebileceğimizi görebilirsiniz. Sizin için yapılan, size dair çok daha estetik ve farklı bir ortam yaratan oyun, ayrıcalıkların arasından bir nokta sunuyor. Bu noktalar için daha fazla geç kalmayın. Eğitici oyunların en büyük artısı, geçirdiğiniz zamanın boşa geçmiyor oluşu olacak.”

Play Store Oyun Açıklaması

◆ Box Island – Çocuklara özel ödüllü Programlama Macerası!

Box Island, çocuklara programlamanın temel ilkelerini nefes kesen bir macera eşliğinde öğreten bir mobil oyundur. Çocuklar, bu süper eğlenceli ve zorlu oyunda ilerlemek için döngüler ve koşullar gibi temel programlama ilkelerini uygularlar. Muhteşem bir 3 Boyutlu oyun dünyasında geçen ve ilk 20 seviyenin de dahil olduğu, toplam 100 seviyesiyle Box Island, çocukların oyun oynarken iyi zaman geçirmelerini ve motive olmalarını hedefleyen hikaye odaklı bir maceradır.

◆ Ödüller ve Tanıtımlar
– Parents’ Choice Awards 2016 – Altın Ödül
– Nordic Game Awards 2016 – Herkes İçin En İyi Eğlence Birincisi
– International Serious Play Awards 2016 – Bronz Ödül
– Resmi mobil partner olarak Hour of Code 2015 için Code.org tarafından tanıtım
– Techcrunch, Mashable, Adweek ve Guardian tanıtımları
◆ Çocukların tanışabileceği programlama ilkeleri

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Box Island - Kids Coding Game! Hile Mod Apk İndir (v2.3.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply