Bubble Island 2 – Pop Shooter & Puzzle Hile Mod Apk İndir (v2.1.25.12)


Bubble Island 2 – Pop Shooter & Puzzle Game Hilesi İndir, Bubble Island 2 – Pop Shooter & Puzzle Game Para Hilesi İndir, Bubble Island 2 – Pop Shooter & Puzzle Game Mod Apk Download, Bubble Island 2 – Pop Shooter & Puzzle Game Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Bubble Island 2 – Pop Shooter & Puzzle Game İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Bubble Island 2 – Pop Shooter & Puzzle Game PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Wooga Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 76.048 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 938 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

5 yorumlar

 1. MUHAMMED YAKUP ARVAS

  Sonunda geldi Begenilen uygulama nihayet androidde Teşekkürler.

 2. İlayda Mazharoğlu

  Hiç beğenmedim saat 4 de yuklemeyi baslattim 4 saat 57 dk sonra yüklendi berbat çok yavaş yükleniyo ve yüklenirken hata veriyor sürekli

 3. Gülay Turanlı

  Oyun harika ama 2. bölümü indiremiyorum. Litfen yardımcı olun ..

 4. Berkay Sünetçiler

  Oyun güzel şimdilik 3 yildizi hak ediyor çünkü 2 canlı oyun mu kaldi bu devirde can yukseltmesi yapildigi zaman 5 yildizi hak eder seviye gecerken parayi az veriyor ne can alınabiliyor. Ne de malzeme

 5. OYUN DONUYOR VE KİTLENİYOR BİR BAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir