Bunny Empires: Wars and Allies Hile Mod Apk İndir (v1.1.2)


Bunny Empires: Wars and Allies Para Hilesi İndir, Bunny Empires: Wars and Allies Hile Mod Apk İndir, Bunny Empires: Wars and Allies Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Bunny Empires: Wars and Allies adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
1.1.2 Oyunun versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Bunny Empires: Wars and Allies Play Store’da Strateji Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000 – 50.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Animoca XL gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 459 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 69 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 7 Nisan 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

2 yorumlar

  1. miraç yalçınkaya

    Arkadaşlar mükemmel bir oyun hiç düşünmeden indirin

  2. miraç yalçınkaya

    Arkadaşlar mükemmel bir oyun hiç düşünmeden indirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir