Burnout City Hile Mod Apk İndir (v1.1.5)


Burnout City Para Hilesi İndir, Burnout City Hile Mod Apk İndir, Burnout City Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Burnout City Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.1.5 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Burnout City Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 500.000 – 1.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan DAERISOFT Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 12.763 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 1.416 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 21 Eylül 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

8 yorumlar

  1. Tuğra ve Yusuf gaming Tr

    Abi Oyun Süper

  2. Yükleniyor bir de sen de, bir

  3. Super Basarili bir oyun

  4. Ender ÇİÇEK Geç yüklüyor 5 yıldızıda önde gözümden diye verdim

  5. Hiç yüklemeyin

  6. Çok güzel smasy road a bin basar

  7. Nice Game… Fun, fun, fun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir