Cafe Racer v1.074.7 MOD APK PARA HİLELİ


Cafe Racer APK, Cafe Racer APK indir 

Pinguinsoft firmasının yapımını üstlendiği Cafe Racer, engel dolu yollarda olabildiğiniz en hızlı şekilde yol alma üzerine kurulu güzel bir yarış oyunu. Oyundaki modellerin düşük poligon sayıları oyuna atari oyunlarından çıkma gibi güzel bir stil verirken, kötü durmadan göze hitap eden bir görsel şölen sunmaktadır.  Oyunun teması; “sınır yok, zaman limit yok, yakıt göstergesi yok”. Çoğu gereksiz elementten arındırılmış olan oyun size tek gerekli şeye odaklanmanızı sağlıyor: sürüşe. Oyunu hemen denemek için Cafe Racer APK İndir linkimize tıklayabilirsiniz. Bazen az daha çoktur deyiminin şekil almış versiyonu gibidir oyun resmen. Fazla kafanızı yormadan sadece hıza odaklanabileceğiniz güzel bir oyun.

Oyun Hakkında İlginizi Çekebilecek Özellikler

  • Motosikletinizi tek ya da iki şeritli yollar üzerinde sürün, gerçekçi hareket eden trafik içinde araçların aralarından sızın ve şehir içi, şehirlerarası yollar, çöller ve benzeri birçok mekânda yol alın.
  • 125cc tek silindir motosikletten piyasadaki en güçlüsüne kadar envai çeşit model arasında seçiminizi yapın.
  • Motosikletinizi canınızın istediği gibi modifiye edin. Gidondan egzoza, aynalardan lastiklere kadar en ufak ayrıntısına kadar oynama yapın. Hepsi bittikten sonra da istediğiniz şekilde boya atın.
  • Aklınızda sadece tek bir şey olacak: yola odaklanmak. Rüyanızdaki motosikletinizi yaptıktan sonra artık yollar sizi nereye götürürse…

Cafe Racer APK

Daha hızlı sürerek daha yüksek puan kazan. Saatte 100km üzerinde sürerken araç sollayarak fazla fazla puan kazan. Oyun içinde 3 adet zorluk seçeneği mevcuttur ki doğal olarak daha zor demek daha yüksek puan demek. Eğer keşfe çıkma havandaysan alternatif yollar da bulabilirsin. Arkanda korna sesi duydun mu dikkat et, yana çekilmezsen belki ezilebilirsin. Oyunun kontrollerinin iyi ve tepki verici olması oyunundan aldığınız zevkin yüksek olmasında büyük bir önem taşımakta. Kısaca sürüş oyunlarından zevk alıyorsan denemeden geçmemeniz gereken bir oyun. Hemen siz de indirmek için sitemizdeki linkte bulunan Cafe Racer İndir linkini kullanabilirsiniz. 100binlerce indirmesi ve 5 üzerinden 4.4 üzerinde yıldız alan bu oyunu oynamak için fazla beklemeyin. Şimdiden hepinize hızlı sürüşler dileriz. İyi oyunlar.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir