Call of Mini™ Dino Hunter Hile Mod Apk İndir (v3.1.7)


Call of Mini™ Dino Hunter Hilesi İndir, Call of Mini™ Dino Hunter Hile Mod Apk İndir, Call of Mini™ Dino Hunter Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Call of Mini™ Dino Hunter Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.1.7 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Triniti Interactive Studios Limited Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Triniti Interactive Studios Limited Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 318.490 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 35.246 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 5 Haziran 2014. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Dinozorlar yıllardır gizleme sonra eski ormanın ortaya çıkar. Harika avcı aileden soyundan olarak, sürekli babanın beklenti ayağa için istediğiniz hedefe doğru becerilerini bilemek. Şimdi kendini kanıtlamak için zamanı geldi.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

6 yorumlar

 1. Oyuna giriyorum önünde bir hata yada bir baloncukta yazı çıkıyor nasıl yapılacak bilen varsa söylesin help

 2. Ahmet Boyaci

  Açılıyo internet alakalı bişey diyo sonra interneti kontrol ediyorum bişey yok ama bazenleri açılıyo bilemedim biri bana yardımcı olsun yoksa oyun güzel çok beyeniyorum

 3. Bekir Kazankaya

  Bune be Oyun internetsizde oynanıyor ama girince unable to connect diyor

 4. Cetin Gungor

  Lutfen stage 1 in 10 uncu bolumunu yani son bolumunu kolaylastirin bj turlu yapamiyorum imkansiz resmen 5 lv ken cikti 10 lv yim su an hayla yapamadim bide arkadaslarla oynansin lutfen efsane bir oyun olur please

 5. Ya cetin kanka ben gectim bak elina o ilk verilen oku al uzaklas sıkmaya basla ve surekli geri git arkana hic bakma ve hic kucuk dinazorlora vurma onlar öldükce zamanla tekrar geliyorlar Birde oyuna fazla silah gelneli bole sıkıci

 6. Hamza Ozcelik

  Süper Herke oynasın bide zor oyun arkadaşlar ben yeni silahı açamadim nasıla açlıyo söleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir