Call of Victory Hile Mod Apk İndir (v1.9.0)


Call of Victory Hilesi İndir, Call of Victory Hile Mod Apk İndir, Call of Victory Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Call of Victory Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.9.0 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

VOLV Interactive Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan VOLV Interactive Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 46.718 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 4.629 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 28 Şubat 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

“Biz her öneri, her soruya yanıt ve her gözden saygı. Ama Olumlu Yorumlar ve Yatırım Destek Her büyük güncelleme garantisi! Beş Yıldızlı incelemesi, lütfen! ”

Google’da şimdiye kadarki en iyi Multiplayer Strateji Eylem savaş oyunu! DENEYİN!

✔STRATEJİ VE KIVRAK ZEKA!

II. Dünya Savaşı’nda geçen oyun, askerlerinize komuta ederken, stratejik ve taktiksel yeteneklerinizi test ediyor. Şunu unutmayın ki, casusluk üzerine eğitim almış birimler, düşman kuvvetlerini gözetim altında tutmak için kullanılabilir. Savaş alanın ele geçirmek ve zafere ulaşabilmek için, stratejilerinizi sürekli geliştirmeli ve askerlerinizi akıllıca donatmalısınız.

✔MÜCADELE İÇİN ÇOK SAYIDA ASKER!

Döneme ait 50 den fazla değişik ve özgün birimi kontrol edin ve görevlendirin.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

2 yorumlar

  1. ADAM 15 LVL SON TEKNOLOJİ TANK BU NE OYNANMIYO YA

  2. Deniz YILDIRIM

    Eğlenceli Güzel bir oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir