Can Knockdown Hile Mod Apk İndir (v1.37)


Can Knockdown Para Hilesi İndir, Can Knockdown Hile Mod Apk İndir, Can Knockdown Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Can Knockdown isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.37 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Can Knockdown Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Infinite Dreams gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 151.019 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 14.705 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 22 Kasım 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Evet yapabiliriz! Ya da demeliyim: evet biz … can vurmak! Amaçlayan ve kazık ve kutular piramitler aşağı vurma ise Android Market en bağımlılık ve% 100 ÜCRETSİZ oyunu kontrol edin ve bir soğukkanlılıkla keskin nişancı olmak! Oynamaya başlayın ve pilinizi boş drenaj kadar sadece bu muhteşem başlık koymak olmaz!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

5 yorumlar

  1. ALPEREN METİN

    Alperen metin Oyun güzel ama diyerki güncelemde bölüm bölüm yapsalar iyi olur

  2. Sıkıcı

  3. Oyun güzel ama geliştirilmeli 5 top verildikten sonra başa dönmek saçma her atışa en fazla 3-5 top olsa iyi olur yoksa bölüm atlamak zor oluyor.Oyunu silmek zorunda bırakıyor.

  4. LG C5 utku motorcu aldı Oyun harika bir şey

  5. Bir Google kullanıcısı

    Efsane At devir felsefesi sıkıntısız keyifli bir oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir