Candy Crush Saga Hile Mod Apk İndir (v1512)

Candy Crush Saga Hilesi İndir, Candy Crush Saga Para Hilesi İndir, Candy Crush Saga Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

Candy Crush Saga Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.116.0.1 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

King Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Klasik kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000.000 – 1.000.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan King Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 20.349.478 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.061.141 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 4 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Klasik Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Candy Crush Saga içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani hamle hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede her bölüm başlangıcında kullanabileceğiniz 100 hamleye sahip olursunuz dolayısıyla geçemediğiniz tüm bölümleri rahatlıkla bitirip telefonunuz başında mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz.  Candy Crush Saga’da amacınız önünüzde duran şekerleri en az 3 tane olmak şartıyla yan yana veya üst üste sıralayıp parçalamaktır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Candy Crush Saga v1.51.2 sürümünde toplam 905 bölüm olmuştur. acebook entegrasyonu ile oynarsanız, her bölümde aldığınız puan facebook arkadaşlarınızın aldığı puanla mukayese edilerek sıralama oluşturulabiliyor. Buda bir nebze olsa rekabeti arttırabiliyor. Vakit geçirmek için birebir diyebilirim.

Günlerce başından kalkmayan var ya. King firması tarafından geliştirilen oyunu sınırsız para özelliğiyle ücretsiz indirebilirsiniz.

Play Store Oyun Açıklaması

Candy Crush Saga’yı oynamaya bugün başla! Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu bu oyuna bayılıyor.

Bir trilyondan daha da fazla oynanış sayısı ile bu 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biri!

Bu harikulade bulmaca macera oyununda sonraki seviyeye ilerlemek için Şekerleri değiştir ve eşleştir.

Hızlı düşüncen ve akıllı hamlelerinin lezzetli, renkli gökkuşağı dalgaları ve lezzetli şeker kombinasyonlarını oluşturduğu tatlı hissiyatı tecrübe et!

Bu tatlı mı tatlı Saga’yı tek başına veya en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Candy Crush Saga, oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak isteğe bağlı
bazı oyun içi öğeler için ödeme istenebilir.

 

Oyundan GörüntüAPK NASIL KURULUR
Candy Crush Saga Hile Mod Apk İndir (v1512) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply