Captain Rocket Hile Mod Apk İndir (v1.0.0)

Captain Rocket Para Hilesi İndir, Captain Rocket Hile Mod Apk İndir, Captain Rocket Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Captain Rocket Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.0.0 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Captain Rocket Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 500.000 – 1.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Ketchapp Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 4.611 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 3,8 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 726 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Nisan 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Ben düşman üssü gizli belgeleri çaldı.
Ama misyonu hala tamamlanmış değil.
Benim yaratıcısı bu belgeleri getirmek zorunda.
Tanrım, ne kadar şimdi savaş yoluyla çalıştırabilirsiniz?
Bana yardım edin.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Captain Rocket Hile Mod Apk İndir (v1.0.0) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

8 Comments

  1. Ömer Faruk SARI 10 Ocak 2018
  2. Sefa Samet Sutcu 10 Ocak 2018
  3. Arda Karadayi 10 Ocak 2018
  4. Bir Google kullanıcısı 10 Ocak 2018
  5. tugay sarpdag 10 Ocak 2018
  6. Baris Sky 10 Ocak 2018
  7. Berkay Bicici 10 Ocak 2018
  8. Ahmet Kaya 10 Ocak 2018

Leave a Reply