Cartoon Defense 5 Hile Mod Apk İndir (v1.2.8)


Cartoon Defense 5 Para Hilesi İndir, Cartoon Defense 5 Hile Mod Apk İndir, Cartoon Defense 5 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Cartoon Defense 5 Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.2.8 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Cartoon Defense 5 Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 100.000 – 500.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan KyungHun, Kang Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 1.647 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 229 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 24 Ağustos 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 3.0 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

3 yorumlar

  1. Feyzullah Uysal

    Güzel oyun Nice game

  2. Ahmet Karatay

    4 e benziyo

  3. Arif Çuhadar

    Güzel 4 ü de güzel 5 e benziyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir