Cartoon Wars 2 Hile Mod Apk İndir (v1.1.0)


Cartoon Wars 2 Para Hilesi İndir, Cartoon Wars 2 Hile Mod Apk İndir, Cartoon Wars 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Cartoon Wars 2 Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.1.0 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Cartoon Wars 2 Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 10.000.000 – 50.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan GAMEVIL Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 222.759 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 21.590 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 23 Ekim 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

2 yorumlar

  1. yusuf Bostancì

    abi istetgin kadaryıldız verebilseydik 100.000 yıldız verir dim

  2. Bedirhan Beder

    Güzel ama Galaxy ace de acilmiyo oyundan atiyo üstelikte telefonda cok bos yer var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir