Cheating Tom 2 Hile Mod Apk İndir (1.7.8)

Cheating Tom 2 Para Hilesi İndir, Cheating Tom 2 Hile Mod Apk İndir, Cheating Tom 2 Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Cheating Tom 2 ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
1.7.8 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Cheating Tom 2 Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Crazy Labs by TabTale ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 163.824 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 12.227 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

Play Store Oyun Açıklaması

~~~ UYARI: BUNU OKULDA (LİSEDE) DENEMEYİN! ~~~

Kopyacı Tom intikam arzusu ile geri döndü ve baloya giden yol için liseye kopya çekmek üzere geri döndü! Çabuk ol, yakalanmadan önce diğer öğrencilerden cevapları kopya çek! En yüksek puanları ve gelişmiş seviyeleri elde etmek için tüm öğretmenleri, Müdür Peter’i ve çalışkan öğrencileri şaşırt. Tom’un baş düşmanı Scam Sam’i sınıfın üst düzeylerine çıkarken epik bir kopya rekabetinde alt et!

100’den fazla zorlu ve bağımlılık yapıcı seviye! Kopyacı Tom 2 orijinal versiyondan çok daha zorlu! Arkadaşlarınla yarış ve haritadaki ilerlemelerini kontrol et!

Kopya sanatında usta ol ve bir sonraki balo kralı veya kraliçesi sen olabilirsin!

İçinde neler var:
> Saatlerce oyalanmak için 100 zorlu seviye ve ekstra özel oyun modaları.
> Avatarını seç- Tom ve Tammy
> Tom ve Tammy’nin harika yeni dans hareketlerini göster!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Cheating Tom 2 Hile Mod Apk İndir (1.7.8) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

2 Comments

  1. Bahtiyar Dogan 15 Kasım 2017
  2. 15 Kasım 2017

Leave a Reply