Clash Of Clans Hile Mod Apk İndir (v9.105.9)

Clash Of Clans Hilesi İndir, Clash Of Clans Elmas ve Altın Hilesi İndir, Clash Of Clans Hileli indir, Clash Of Clans Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Hilede Ne Var?

Oyunun Hileli Versiyonunu sitemizden hızlıca virüssüz indirebilirsiniz. oyun ofline çalışıp online clash of clans ile karıştırılmamalıdır.

Oyunun hileli versiyonu pvpli halidir yani limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiş oyunun doruklarına kadar çıkabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
↓↓Oyunu indirebilmek için sayfanın aşağısına inin↓↓

Oyunun Hile Videosu

Clash of Clans’da Taktikler

Köyüme gelen saldırılarda sürekli kupa kaybediyorum, saldırılarda kupa kaybetmememin bir yolu var mı?

İlk öncellikle köy binanızı mutlaka köyün ortasında tutun, eğer düşman köy binanızı yıkarsa direkt olarak savaşı kazanır ve kupa kaybedersiniz. Benim burdaki size önerim köyünüzü kurarken kurlumunu köy binası merkezli tutun ve etrafını surlar ile çerçeveleyin. Ardından savunma binalarınıda bunun etrafına kurun. Bu sayede savaşı ve kupalarınızı kaybetme şansınız düşecektir. Size örnek olarak aşağıdaki ekran görüntüsünde kendi köyümün dizilimini göstermek istiyorum. Köyünüzü kurarken benimkine benzer bir sistem yapabilirsiniz.

Yeşil taşlarımı harcadım ve şuan yeşil taşa ihtiyacım var fakat satın alma gibi bir durumum yok. Nasıl yeşil taşlardan kazanabilirim?

Oyuna yeni başladıysanız ve bu soruyu okuyorsanız size önerim gereksiz yere yeşil taşlarını harcamayın. Şimdi gelelim sorumunuzun cevabına; Köyünüzün başından beri etrafta olan ağaç, taş ve kütük gibi engelleri kaldırsanız bunlardan az da olsa yeşil taş kazanabilirsiniz. Böyle biriktirerek uzun sürede olsa da ihtiyacınız olanı karşılamış olursunuz. Daha fazla yeşil taş kazanmak için ise yapmanız gereken başarımları yapmak. Açıkası ben yeşil taş kazanmak için ”1250 kupaya ulaşma” görevine odaklandım. Bu görev fazlaca yeşil taş verebiliyor.


PlayStore’da Değerlendirdik

Clash of Clans Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
9.105.9 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Clash of Clans Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000.000 – 500.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Supercell Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 39.771.823 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.748.622 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

Güncelleme:

Yeni Özellikler:

İnşaatçı Üssüne yolculuk edin ve gizemli, yeni bir dünyada yeni binalar keşfedin, yeni karakterlerle tanışın.
Öfkeli Barbar, Sinsi Okçu, Boksör Dev, Top Arabası ve Savaş Makinesi gibi yepyeni birliklerle birlikte savaşın.
Yeni Karşılıklı Savaş modunda diğer oyuncularla mücadele edin.

Açıklama:

Öncelikle paylaşmış olduğum apk indirin.Daha sonra normal Clash Of Clans Tamamen Cihazınızdan kaldırın.İndrimiş Olduğunuz Apk yükleyin.İnternet bağlantınızı açın ve Oyuna girin.Yaklaşık 1 dakika sonra “Oturum Açılamadı” Hatası verecektir.”Tekrar Deneyin” basın.Biraz bekledikten sonra yine aynı hatayı verecektir.Tekrardan aynı işlemi yapın.1-10 Kez aynı işlemi sürekli tekrarlayın.Daha Sonra İçerik indiriliyor.Yazısını Göreceksiniz.ve Yeşil bar dolduktan sonra oyun yeniden başlıyacak hiç bir yere dokunmadan oyundan çıkmadan bekleyin oyun açılacaktır.Oturum Açılamadı Hatasını büyük bir olasılıkla oyun internet ile bağlantı kuramadığı için veriyor.Sabredin ve bekleyin.Oyun Kesinlikle Açılacaktır.

Oyundan Görüntüler


“Oyun hakkında yaşanan sorunları ve taleplerinizi yorum olarak belirtin, yorumları dikkate alıyorum. iyi eğlenceler dilerim :)”

APK NASIL KURULUR
Clash Of Clans Hile Mod Apk İndir (v9.105.9) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

23 Comments

 1. Game of clans 3 Haziran 2018
 2. Thedeathrose 11 Haziran 2018
  • Panzehir 12 Haziran 2018
   • Berkay 19 Haziran 2018
    • Panzehir 29 Haziran 2018
  • Semih 20 Haziran 2018
   • Panzehir 29 Haziran 2018
 3. Clash of clans 18 Haziran 2018
  • Abdullah 11 Temmuz 2018
 4. Qkwjfjw 21 Haziran 2018
  • Panzehir 29 Haziran 2018
 5. eren 1 Temmuz 2018
  • Panzehir 3 Temmuz 2018
   • Bilal 8 Ağustos 2018
 6. Izzet 10 Temmuz 2018
 7. Kadir 14 Temmuz 2018
  • mert 18 Temmuz 2018
   • Batuhan 18 Ağustos 2018
 8. vedat 16 Temmuz 2018
  • mert 18 Temmuz 2018
 9. Özer 30 Temmuz 2018
 10. CLANSH BAGIMLILARI 2 Ağustos 2018
 11. Enes 25 Ağustos 2018

Leave a Reply