Clash Royale – SANDIK AÇMA Oyunu APK İndir


Yine en iyilerinden bir mobil strateji oyunu ile karşınızdayız. Çok başarılı oyunlara imza atmış SUPERCELL, 2016 yılında Clash Royale isimli strateji oyunu ile yine çok büyük bir başarı yakalamıştır. 2012 yılında piyasaya sürdüğü Clash of Clans oyunu ile aynı evrende geçmektedir. Hemen hemen aynı tema ve atmosfere sahip olan bu strateji oyunlarında, Clash Royale daha küçük harita ve daha az asker ile, daha etkileşimli ve karşılıklı olan bir vizyon izlemiştir.

clash royal indir

Clash Royale APK İndir

Tıpkı Clash of Clans’daki gelişme gibi, Clash Royale’de de ilerleme mevcuttur. Bu sefer ise haritaya konuşlandırdığınız büyü, asker ve binaların seviyelerini yükseltmek için oyun için sandıklardan çıkan kartlar gerekmektedir. İster para ile satın aldığınız, ister bire bir savaşlarda kazanıp süreyle açtığınız, ister ise turnuvalardan kazandığınız sandıklardan çıkan altın ve kartlar ile destenizi güçlendirebilirsiniz. Oyunu indirmek için Clash Royale apk indir linkimizi kullanabilirsiniz. İndirdikten sonra oynaması çok eğlenceli ve basit olduğu için herkese tavsiye ediyoruz. Hatta denemediyseniz hemen denemenizi şiddetle öneriyoruz.

Clash Royale İndir PC

Oyunun kendisini oynamanın eğlencesi bir yana dursun, oyunda kazandığınız sandıkları açmanın da kendine özgü bir eğlencesi vardır. Oyunu beklemeden oynamak için sitemizdeki Clash Royale indir PC linkimizi kullanabilirsiniz. İster 1v1 ve ya 2v2’den kazandığınız sandıklar, ister günlük taç sandıkları, isterseniz turnuva sandıkları olsun. Her birinin açılma animasyonları ve ses efektleri insanda değişik bir haz duygusu uyandırmakta. Bu oyunu oynarken “telefonun şarjının ne ara bitti” diyeceğiniz anların sayısı kesinlikle artacaktır.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir