Colossatron Hile Mod Apk İndir (1.1.1)


Colossatron Hilesi İndir, Colossatron Hile Mod Apk İndir, Colossatron Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Colossatron Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.1.1 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Colossatron Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Halfbrick Studios Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 253.305 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 14.149 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

FRUIT NINJA VE JETPACK JOYRIDE’IN YARATICILARINDAN PATLAMAYA HAZIR YENİ BİR OYUN!

Colossatron: Büyük Dünya Tehdidi, insanlığa şimdiye kadar savaş açmış en büyük ve en güçlü yaratığın hikâyesidir. Ama bu sefer – kötü adam SEN olacaksın!

Tüm zamanların en dehşetli silahını yaratmak için savaş verirken, devasa robotik bir yılanın yönetimini elinize geçirin ve şehirleri kolayca yerle bir edin. Hedefiniz basit: HER ŞEYİ YOK EDİN!

General Bıyık’ın korkunç güçlerinin ve askeri birimlerinin üstesinden gelmek için Colossatron’u inşa edin ve şekillendirin. Tanklar, vinçli kamyonlar ve hatta bomba taşıyan uçaklar görünürde ezici sayılarda Colossatron’a akın ederken, muharebeler hızlı biçimde şiddetlenecek.

Başarının anahtarı, renkli Güç Çekirdeklerini ortaya çıktıkça bağlayarak Colossatron’u inşa etmekte yatıyor.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

6 yorumlar

  1. DDDDÜÜÜnyanın en güzel oyunu bu!!! Çok güzel tavsiye ederim ama hep silahlardan biri can basıyo

  2. HALFBRİCK LÜTFEN BUNU OKU!! Halbrick çoğu oyununuz türkçe de ama Jetpack Joyride oyununuz ingilizce neden olduğunu yanıta yazarsan sevinirim.(Not:Jetpack Joyride türkçe olsun.)

  3. ÇOOOK GÜZEL 1 OYUN 5 DİYİL 10000000000000 TANE YILDIZI HAK EDİYOR

  4. Sadece daha zorlasiyor baska hiçbirsey yok sıkıcı ???

  5. ilteriş karakoç

    10 kez yendim 10 kez silip yüklerin 10 kez tekrar yendim

  6. Ömer Faruk Savran

    Oyun çok guzel Oyunda yılan kendi kendine gidiyo ama ona uçaklar yardım ediyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir